fbpx

Korepetytor_ka matematyki

Potrafisz tłumaczyć matematykę, ale nie chcesz zakładać swojej działalności gospodarczej?​

Chcesz pracować elastycznie ONLINE z dowolnego miejsca w Polsce?

Chcesz mieć wpływ na to, ile zarabiasz w każdym miesiącu?

Firma Szach MAT od 2017 roku zajmuje się edukacją matematyki online maturzystów. Dołącz na pokład, wspieraj maturzystów i zdobywaj doświadczenie na rynku pracy.

Kogo szukamy?

Poszukujemy korepetytora online do matematyki! Szukamy osoby zaangażowanej, która będzie nie tylko nauczycielem, ale również wsparciem dla naszych uczniów. Wymagamy doskonałej znajomości materiału z matematyki na poziomie matury podstawowej i rozszerzonej, oraz umiejętności klarownego przekazywania tych treści.

Czego oczekujemy?

Oczekujemy rzetelnego podejścia do pracy, zaangażowania w nauczanie, terminowości. Doświadczenie nie jest wymagane. We wszystkich kwestiach korepetytor zostanie przeszkolony.

Co zapewniamy?

  • Elastyczny czas pracy (samodzielnie ustalasz godziny zajęć z uczniami, bądź rodzicami ucznia)
  • Obsługę prawną (posiadamy przygotowane przez prawnika umowy współpracy z klientem, propozycji umowy zlecenia między Szach MAT i Tobą – możliwość negocjacji umowy)
  • Szkolenia i wsparcie na poziomie pozyskiwania klienta, współpracy z klientem
  • Terminowe wypłaty wynagrodzenia
  • Każdemu korepetytorowi zapewniamy materiały niezbędne do prowadzenia zajęć, w tym tablet graficzny, książki (ustalamy wspólnie, co jest potrzebne). Korepetytor musi posiadać swój komputer i połączenie z siecią Wi-fi.
  • Pracę poprzez umowę zlecenia lub B2B

Zakres obowiązków

  • Kontakt z klientem, przestawienie oferty, zaproszenie do współpracy
  • Przesłanie mailowo klientowi umowy (przygotowanej przez Szach MAT) do podpisu
  • Przygotowywanie się do zajęć
  • Informowanie Szach MAT o ewentualnych trudnościach/ wyzwaniach we współpracy z klientem i wspólne ustalanie rozwiazań
  • Określanie swoich potrzeb w stosunku do materiałów niezbędnych do prowadzenia zajęć
  • Rzetelne prowadzenie lekcji z uczniem (tylko lekcje indywidualne)
  • Dbałość o to, by uczeń czuł się zaopiekowany
  • Wykorzystanie czasu zajęć na jak najlepsze przybliżenie tematu i ogólne wsparcie ucznia
  • Comiesięczne wysyłanie rozliczeń w systemie opracowanym przez Szach MAT

Zarobki

Poziom wynagrodzenia zostanie ustalony indywidualne, w oparciu o doświadczenie, posiadaną wiedzę i ogólne kompetencje.

Widełki wynagrodzenia:
30-80 zł brutto\ 1 godzina zegarowa zajęć.

Zatem pracując średnio 2 godziny dziennie od poniedziałku do piątku, możesz otrzymać wynagrodzenie na poziomie:
1200 – 3200 zł.

Etapy rekrutacji

ETAP 1

Do 30.06.2023 przyjmowanie zgłoszeń.

ETAP 2

Do 5.07.2023 kontakt z wybranymi kandydatami i zaproszenie na rozmowę online.

ETAP 3

DO 11.07.2023 ostateczne wyniki rekrutacji.

IDEA

Nastawienie na ucznia

Całą uwagę na zajęciach poświęcamy uczniowi. Własne troski zostawiamy poza zajęciami. Skupiamy się na rowiazaniu problemów ucznia.

Wsparcie

Logiczne, matematyczne myślenie ucznia rozwija się dzięki wsparciu, dobrej i spokojnej atmosferze na zajęciach.

Pozytywna edukacja

Uczymy matematyki krok po kroku. Wprowadzamy każdy aspekt małymi krokami. Dajemy możliwość, by uczeń poczuł satysfakcję, by sam chciał się rozwijać.

UWAGA!
W przypadku dodatkowych pytań napisz na kontakt@szachmat.spozaf.pl

Używamy ciasteczek, aby Twoje doświadczenia ze stroną były perfekcyjne. Jeśli masz więcej pytań, sprawdź politykę prywatności.