fbpx
Darmowa dostawa od 99 zł

Jak poprawić maturę z matematyki?

Matura poprawkowa 2021 matematyka

Dziś – poniedziałek 5 lipca 2021 –  o godzinie 8:30 ogłoszono wyniki z matur. Jest to czas pełen ogromnych emocji. Dla jednych będzie to dzień, kiedy po miesiącach ciężkiej nauki będą mogli z ulgą odetchnąć i skupić się na tym, jakie wybrać studia.

Niestety będą też osoby, które nie będą zadowolone ze swoich wyników i będą musiały przemyśleć – co dalej.

Co jeśli nie udało się zdać matury?

Jeśli uczeń nie zdał tylko jednego przedmiotu obowiązkowego w części pisemnej, ma on prawo do napisania matury jeszcze raz – w terminie poprawkowym, czyli 24 sierpnia 2021 roku o godzinie 9:00

Niezależnie od wszystkiego, jeśli masz taką możliwość – skorzystaj z terminu poprawkowego. To naprawdę możliwe, by przygotować się do matury z matematyki w ciągu 2 miesięcy – wystarczy, że podejdziesz do tego strategiczne.

 

Jak poprawić maturę z matematyki?

Do matury poprawkowej nie ma zbyt wiele czasu, dlatego ważne, by wiedzieć, jak do tego podejść.

Przede wszystkim – uwierz, że to możliwe. Co roku część osób, które w terminie głównym nie zdało matury – poprawia ją w terminie poprawkowym – to tylko od Ciebie zależy, czy będziesz w tej grupie szczęśliwców.

Po drugie stwórz dokładny plan nauki! Nie może być to tylko plan w Twojej głowie. Musisz spojrzeć na pewną całość, podzielić sobie wybrany materiał na mniejsze części, ustalić terminy – i działaj OD RAZU!

Po trzecie – poszukaj pomocy. I tutaj ja wychodzę Ci naprzeciw. Chcę pomóc osobom, którym nie powiodło się w tym roku na maturze i w związku z tym organizuję razem z www.kursydomatury.pl BEZPŁATNY webinar, na którym dowiesz się jak SKUTECZNIE przygotować się do matury poprawkowej. Zapisz się na to bezpłatne spotkanie tutaj.

Webinar – jak przygotować się do matury poprawkowej z matematyki?

Na tym bezpłatnym spotkaniu online dowiesz się jak zorganizować swoją naukę do poprawki oraz jak uwierzyć w to, że poprawienie matury może się udać!

Powiem Ci, które działy warto zrealizować – bo są stosunkowo łatwe i mogą dać sporo punktów. Powiem też, które tematy odpuścić – bo są nieproporcjonalnie trudne do tego, ile punktów za takie zadania możesz zdobyć. Dzięki temu zyskasz czas, ominiesz dużą frustrację i zmaksymalizujesz prawdopodobieństwo, że zdasz!

Na webinarze pokażę Ci też 10 pewniaków poprawkowych! Będzie to okazja dla Ciebie, by zacząć, postawić pierwszy krok, przełamać się. Dzięki omawianym pewniakom poznasz pakiet bardzo ważnych zadań pod kątem poprawki i dowiesz się, ja najprościej takie zadania możesz rozwiązać!

Zatem nie czekaj, nie zastanawiaj się. Nic nie tracisz, bo spotkanie jest bezpłatne, a możesz sporo zyskać – bezcenne wskazówki, zmianę nastawienia, wiedzę o pewniakach. Zarezerwuj sobie miejsce już teraz, klikając tutaj.

Mam nadzieję – do zobaczenia na żywo!

Nie wiesz od czego zacząć?

Dołącz do newslettera i odbierz BEZPŁATNE NOTATKI z matematyki. Dzięki nim zdobędziesz więcej punktów na maturze 2023!

Używamy ciasteczek, aby Twoje doświadczenia ze stroną były perfekcyjne. Jeśli masz więcej pytań, sprawdź politykę prywatności.