fbpx
Darmowa dostawa od 99 zł

#TURBOprzyśpieszenie – darmowe zajęcia dla maturzystów

Czy czujesz się niepewnie 🤔 przed maturą z matematyki? Czy potrzebujesz wsparcia i motywacji 🥰, aby przygotować się do tego ważnego egzaminu?

W takim razie mam dla Ciebie dobrą wiadomość – możesz na mnie liczyć!

Jestem autorką książki dla maturzystów „Pewniaki maturalne” oraz autorką kursu maturalnego online z matematyki, z którego skorzystało już ponad 1600 maturzystów. Dodatkowo, jako doświadczony korepetytor, chcę pomóc Ci w ostatniej prostej przed egzaminem 💪.

Dlatego chcę zaprosić Cię na TURBOprzyśpieszenie – darmowe zajęcia dla maturzystów, na których w krótkim czasie zdobędziesz wiedzę, która pozwoli Ci zdobyć więcej punktów na maturze z matematyki . Spotykamy się już 4. i 5. marca!

⭐ 4 marca, godzina 11:00 omówimy Pewniaki maturalne z geometrii analitycznej;

⭐ 5 marca, godzina 18:00 poznasz najprostsze sposoby na PEWNIAKI MATURALNE z trygonometrii.

Zdaję sobie sprawę, że matura to stresujący czas, dlatego moje zajęcia pomogą Ci zrelaksować się i zwiększyć pewność siebie🤩.

Jeśli chcesz skorzystać z tej unikalnej okazji, kliknij w link i zapisz się na darmowe zajęcia już teraz! Dzięki temu uzyskasz bezpłatne materiały, a także link do naszego spotkania, które będziesz mógł oglądać przez 24 godziny, nawet jeśli nie możesz być na żywo.

Nie trać czasu i zapisz się już dziś, aby zdobyć potrzebną wiedzę i zwiększyć swoje szanse na uzyskanie dobrych wyników na maturze z matematyki😍.

Do zobaczenia!

Nie wiesz od czego zacząć?

Dołącz do newslettera i odbierz BEZPŁATNE NOTATKI z matematyki. Dzięki nim zdobędziesz więcej punktów na maturze 2023!

Używamy ciasteczek, aby Twoje doświadczenia ze stroną były perfekcyjne. Jeśli masz więcej pytań, sprawdź politykę prywatności.